| Ovydiw a întrebat:

Am si eu o problema, de vreo 4 zile ma doare piciorul stang, mai exact ma doare la incheietura intre pulpa si fesa... cand incep sa alerg numai 2metri ma apuca o durere acolo.
Oare de ce? Ce ar trebui sa fac? Nu cred ca e ceva serios nu?
Mentionez am 15Ani 1. 81Inaltime si aproape 70Kg.
Mersi pentru ajutor accept orice sfat bunvenit!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Nu pot sa iti dau raspunsul exact, asa ca iti dau un sfat:
Mai bine mergi la medicul tau de familie si spune-i problema pe care o ai.
Asa o sa primesti raspunsul exct si corect!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este posibil sa ai o intindere de muschi. Se gasesc la farmacie unguente pentru asa ceva

| Gabitzu246 a răspuns:

Bai da tineri din ziua de astazi tare se mai vaicaresc, stai linistit omule nu ai patit nimica grav ai facut o simpla intindere stai calm ca nu o sa te opereze, nu o sa ti-l amputezebig grin, E CALMAlaughing