| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am si eu o problema, si as vrea ajutor/informatii.De curand m-am apucat de fumat(3-4 tigari), de atunci simt o mica presiune pe gat, si astazi parca am o galma undeva prin stanga, de fiecare data cand inghit ma jeneaza. Ce se intampla? este normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ica2011 a răspuns:

Cosmin, ce crezi ca se poate intampla atunci cand incepi sa inhalezi zilnic plumb, nicotina si alte cateva sute de substante nocive? Stai linistit... e normal. Sfatul meu ar fi sa te lasi de sportul acesta daca vrei sa-ti fie bine.

7 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Nu mai fuma
apucă-te de alcool laughing

| Anonymus314 a răspuns:

Lasa-te de ele.

| faranumemomentan a răspuns:

Terminati cu chestii de genu "nu mai fuma" "o sa mori"... Sunt oameni care sunt la o varsta foarte inaintata si fumeaza si sunt sanatosi tun...

Cosmin, du-te la doctor si vezi poate e de la altceva nu te speria. fumatul nu omoara [asa repede]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasa-te de fumat!

| Dyana_3851 a răspuns:

Nu mai fumaa

| SefuBanilor1 a răspuns:

Deci...niicun raspuns nu m-a ajutat, pe mine ma intereseaza ce se intampla

| SefuBanilor1 a răspuns:

Ma ajutati?