| Scorpions13 a întrebat:

Salut, am si eu o problema si sper ca o sa ma ajutati happy.
Am unghiile de la maini asa zimtate nu stiu cum sa zic denivelari asa pe zona unghiilor aproape la toate unghiile de la maini si nu stiu cum sa fac sa le am drepte fara denivelari sa fie niste unghii normale.
Va multumesc mult celor care veti incerca sa ma ajutati. (eventual o sa ma revansez cu o funda )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Scorpions13 explică:

Nu mi le rod, sunt zimtate pe suprafata lor ca niste dealuri pe unghii straight face pls mai astept raspunsuri

| doru_8456 a răspuns:

Probabil pentru ca tii le rozi