| Victorita15 a întrebat:

Salut happy Am o mare problema..De cam 2 zile, deasupra urechii drepte am ceva in par...sunt ca niste cojite mici, sau matreata, dar e cam mare pentru matreata. Daca o curat cu unghiile, si ma scarpin, iar apare. Nu stiu ce sa fac. De la ce este? Ce e asta? Ajutati-ma va rooog sad

3 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Foloseste Doar un Tip de Shampon -Axeaza-te doar pe un anume tip.Ai scalpu mai sensibil. Daca nu dispare mergi al medic sa iti dea tratament!

| greyhound a răspuns:

Poate o fi vreo dermatita, mergi la un dermatolog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este de la sampon cred.