| Alex09231 a întrebat:

Am varicocel. si va trebui sa ma operez >> crying si imi este foarte frica de operatie. crying. Vreau un raspuns de la cineva care a mai fost operat pentru varicocel... Cum este? Ar trebui sa imi fie frica?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Danysan a răspuns:

Calmeaza-te este o Interventie care nu doare si o sa ti se faca Anestezie.E un pic mai aiurea dupa.Eu nu am avut asa ceva si nici nu imi doresc dar stiu ca e o Interventie destul de Usoara.