| rzv1337 a întrebat:

Salut, am varsta de 14 ani, aproximativ 1, 70-1,75 inaltime si 57 KG! Da, 57 kg. Acum aproximativ doua saptamani aveam 61 KG, iar in 2 saptamani am slabit 4KG. Nu stiu cum, de mancat intr-o zi manac 7 mese pe zi, iar a2-a zi nu mai am pofta de mancare si mananc putin si ma satur repede. Simt ca dau in boala, anorexie, Doamne fereste! Ce-ar trebuie sa ma ingras? As vrea macar 65-67 KG. Dau funda, va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| alex15ccc a răspuns:

S-ar putea sa ai problrme cu tiroida, sa fie hiper activa, mergi la medic si fa-ti analize.

| UnTipObisnuit a răspuns:

Neaparat trebuie sa mergi la un medic.

| anndreeaac1999 a răspuns:

Mergi si fa niste analize