| SnaKe13 a întrebat:

Salut tuturor! Bun, pentru inceput : sunt baiat, am 15 ani, 1.80 si 57 kg. Eu ma ingras mai greu, dar pana acum cateva saptamani aveam pofta de mancare si puteam sa mananc cat voiam. Acum nu mai am pofta de mancare. As putea sa stau si o zi fara sa mananc. Intrebarea este cum sa fac sa ma ingras si eu putin, sa ajung la 60+, cat mai repede si cum sa fac sa imi revina pofta de mancare? Cel mai bun raspuns are funda! Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Nicolas_Ravanelo_1993 a răspuns:

Da eceva normal, dupa 18 ani incepi sa te ingrasi, eventual apuca.te de un sport