| SJ001 a întrebat:

Am vrut sa cumpar vitamina B3 si la toate farmaciile la care am fost mi s-a spus ca nu au avut niciodata asa ceva (adica doar vitamina B3). Cam asta as vrea sa cumpar http://www.suplimente.ro/produse-vegetariene/niacin-500m g-100-tablete.html
Chiar nu se gaseste in farmacii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Eu NU am priceput : De ce NU cumperi online, de pe acel site?

În general, în farmacii, NU prea se găseşte acest produs :(

Vezi şi alte magazine & preţuri la linkul :
http://www.shopmania.ro/......a-55781738

http://www.shopmania.ro/......3-31854305

Toate cele bune.

| pietrean a răspuns:

Din cate cunosc eu, doar vitamina B3 nu cred ca o sa gasesti in farmaciile noastre.Am vazut B3+crom,complex de vitamine B(in care este si niacina, adica B3).
In cazul in care vrei sa iei vitamina B3, cauta un produs, care contine mai mult B3.Pe cutie, sau prospect, scrie de fiecare vitamina, mineral, cat este doza zilnica recomandata.De asta se fac impreuna cu alte vitamine si minerale, deoarece se asimileaza mai bine, in prezenta unui alt component.

Răspuns utilizator avertizat
| Mystery2 a răspuns:

Se gaseste in orice farmacie