| alexuts28 a întrebat:

eu sunt lacto-ovo-vegetariana. As vrea sa stiu daca exista la farmacii vitamina B12, am auzit ca se gaseste cel mai mult in carne si foarte putin in soia.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| trolololo a răspuns:

Găsești ce vitamine vrei la farmacie. Este și B12, și B6 etc.

2 răspunsuri:
| tzutzcCool a răspuns:

Mananca scoici. Sunt delicoase si au fier si vitamina B12. Normal ca ai la farmacie.happy

| mmirree a răspuns:

La farmacie gasesti ce vitamine vrei tu!