| Denila123 a întrebat:

Salut
Are ceva daca nu am urinat la timp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vei simti durere de burta cand vei urina...
Daca ti se intampla des, sa te abtii a urina, risti sa faci infectie urinara, pietre sau alte complicatii. Uite aici:

https://www.csid.ro/......-15864973/

https://doc.ro/......la-toaleta

| sierra1 a răspuns:

Te-a programat cineva să faci la ora exactă?

| Denila123 explică (pentru sierra1):

Inca nu

| sierra1 a răspuns (pentru Denila123):

Atunci care e sensul "intrebării"?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Vei urina mai mult, si poti avea un disconfort cateva minute dupa.
Daca faci asta des, am inteles ca se forteaza prostata.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Altădată, să pui ceasul să sune! ))

| Catrice a răspuns:

Uuuu ai făcut pe tine...nașpahee hee

| dinaprilie a răspuns:

Mm..nu cred..am cunoscut pe cineva care nu a urinat pana pe la 45 de ani ca mai apoi…BUMmm.a explodat!

| aneliram a răspuns:

Nu e bine sa ti urina mult timp, dar nu ai de ce sa te ingrijorezi, daca pana la urma ai urinat si nu ai probleme.

| ImDarkRaul4566 a răspuns:

Https://www.libertatea.ro/......rul-994523 iti sugerez sa citesti si eu ma abtin pentru ca nu am chef dar ma doare tare burta si urinez greu si apasat uneori nici nu pot... app inca un link
http://prostpro.club/ce-se-intampla-daca-nu-urinezi-la-timp.html