| HVI a întrebat:

Salut,
As dori sa aflu cum pot gasi pe cineva internat in unul din spitalele din orasul Cluj Napoca.

Cunosc numele persoanei, si stiu ca cel mai la indemna e sa sun la fiecare dintre ele...dar ma intrebam daca nu as putea sa aflu altcumva. Poate sa ma lamureasca cineva cu asta. Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici sunand nu cred ca ai sa afli mare lucru la spitalele din Romania. Cel mai simplu sa apelezi la vreun cunoscut al persoanei

| AndreeaLooK a răspuns:

Nu poti afla decat sunand la receptie, sau mergand la fiecare in parte.in fumctie de motivul internarii triezi din ele.