| Florin_Florea_2001 a întrebat:

Salut,as dori sa aflu si eu ce am patit, in urma cu 30 de minute aproximativ, cred ca am avut un atac de panica, m-am trezit timp de 3-4 minute si cand m-am pus in pat sa adorm, nu stiu, cred ca dupa 4 minute am adormit si am visat ceea ce am visat toata noaptea,nu un film horror,nu,si dupa ce am adormit si am inceput sa visez iar,m-am trezit si fix in momentul acela a inceput sa mi bata inima tare si in capul,in creierul meu,a inceput sa faca ca o sonerie,un sunet ceva,facea in stanga si in dreapta, am incercat si am reusit sa stau in aceeasi pozitie in timpul prin care s-a petrecut, a durat 4 secunde maxim,voiam sa strig la tati in momentul in care s-a produs dar nu puteam,simteam ca ceva nu ma lasa,am reusit in timpul lui sa ma calmez,sa nu ma gandesc la nimic altceva si cu usurinta am tipat la tati... vreau sa stiu daca a fost un atac de panica sau altceva, sau poate va lamuriti de aici, eu adorm mereu pe la 6-7 dimineata si poate de la asta e,nu stiu, vreau sa mi raspunde-ti voi, va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Asta nu a fost atac de panica, d oar o simpla sperietura!
Atacurile de panica sunt diferite!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La ora aia ar trebui sa te scoli nu sa te culci. Doar te-ai speriat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca a fost un atac de panica.
Stai calm nu ai patit nimic grav.