| Toni1p000 a întrebat:

Salut.as vrea sa știu cat ar putea costa o radiografie dentara digitala standard.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Pths89 a răspuns:

Prețul este în funcție de ceea ce recomanda medicul stomatolog, ar fi bine să-i ceri un RX panoramic, de regula asta ți se da sa faci când este vorba despre mai mult de un dinte.
Nu trebuie sa fie mai mult de 100 de lei

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Pentru o radiografie panoramică plătiți 100 de lei, pentru una retroalveolară plăti 50 de lei aici de ex.

https://cliniciledrleahu.ro/......gura-este/