| mardeamor a întrebat:

Stie cineva cat costa o radiografie dentara? doar la o masea ...sunt din Bucuresti multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

De la 50 RON până la 100 RON este o radiografie panoramică depinde de cabinet.
http://www.dentestet.ro/tarife-preturi/
Dar am găsit pe net şi 25 RON.

| PeFuga a răspuns:

12-15 lei una mica pe un singur dinte

| BJK1903 a răspuns:

Eu am dat 13 lei pentru o radiografie dentara la o masea. Depinde de firme. Numai bine happy Cel mai bine intereseaza-te la mai multe firme

| octa2021 a răspuns:

50-150 lei depinde de zona.