| sasukeuchiha009 a întrebat:

Salut, as vrea sa va întreb. Daca ați avut veruci(negi) si daca da, cum ați scăpat de ei? Is super nașpa si urăti ii am pe degete. Am fost la farmacie si mi-o dat ceva Verolit forte dar fără roade. Ceva remedii naturiste sau ceva va rog.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut o veruca la buza si doar prin operatie am rezolvat.
Pentru negi am cumparat o data pentru cineva din farmacie o solutie de tip criogenic care practic iti ingheata zona aia si in timp negul va cadea de la sine.
Una din ele poate sa fie si asta, dar banuiesc ca mai exista si altele :
https://comenzi.farmaciatei.ro/......ma-p315344

| Anonimmaaa888890 a răspuns:

Cu zeama de rostopasca daca nu esti alergic, sau cu un fir din parul din coama calului/coada. Mult succes!