| Petrica12345 a întrebat:

Salut aseara a facut mama o salata si am mancat cu toti si dupa n-am mai pus salata in frigider si am lasat-o pe aragaz si a umblat un sobolan in ea si dimineata cand m-am trezit eu am gustat din ea, are ceva? N-am gustat mult

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

Depinde de cantitatea pe care ai consumat-o. data viitoare, acopera ceva bolul cu salata si tine-l in frigider!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cam cat ai gustat? Daca sunt 2-3 guri nu cred ca e problema...

| Lioana a răspuns:

De unde stii ca a umblat un sobolan la ea? L-ai vazut tu? Daca da, de ce ai mancat din ea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fereasca sfantul! Sigur a fost şobolan, ci nu dihor?

| Piticotu_Raul_2001 a răspuns:

Oricat ai gustat ar fi necesar sa te duci la medic pentru ca sobolani trasmit ciuma si sa nu te condaminezzi de la o singura lingurita

| Petrica12345 explică:

Am un sobolan in bucatarie si 2 guri am lu-at si bucatariea o avem in curte

| Petrica12345 explică:

Noi avem un sobolan in bucatarie pentru ca avem bucataria afara si 2 guri am lu-at si mi-a spus mama sa beau lapte