| gabrielnegrila a întrebat:

Salutare, aseara mi-am luat creatina si mi-a fost lene sa o mai agit in apa si am inghitit-o direct si apoi am baut apa si dupa aia tin minte ca am mancat salata de vinete cu salam pe paine si azi dimineata la 5 si ceva m-am trezit cu o durere groaznica de burta. Am facut scaun de trei ori, la 5 si ceva, la 7 si ceva si la 8 si ceva.
Acum nu ma mai doare nimic, sa fi fost de la creatina sau?

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu de la faptul ca nu ai dizvolvat-o in apa cat de la combinatia creatina cu salata de vinetewinking

| gabrielnegrila explică (pentru Simpatic):

Serios? Deci de la asta a fost, de la salata de vinete combinata cu creatina?

| Simpatic a răspuns (pentru gabrielnegrila):

Te-ai stricat la burta cum se zice in popor.
ai consumat creatina, ai baut apa multa, ai mancat dupa aceea salata de vinete, iar ai baut apa!
pe viitor incearca sa dizolvi creatina pe cat posibil si sa o bei astfel nu separat
am auzit saptamana trecuta un medic vlogger roman care chiar recomanda ca sportivii sa ia creatina, cu toate miturile din spatele ei

| johnnny123 a răspuns:

"mi-a fost lene sa o mai agit in apa"

Cred că ai atins un nou record de lene, ar trebui să-i suni pe ăștia de la Guiness World Records.

| mODIN a răspuns:

Nu cred ca a fost creatina de vina, pentru ca eu mereu o luam asa si n-am avut dureri de burta.

| Callinnn a răspuns:

E important sa bei multa apa cand iei creatina. Durerea ta de burta poate aparea din n motive, nu neaparat de la creatina.