| queneen a întrebat:

M-am trezit cu un fel de durere dar mai mult erau înțepături puternice in stomac. Faza e ca eu aseara am mancat niste usturoi dar nu foarte mult, n-am facut exces si mama spunea ca s-ar putea de la asta sa fie. Am luat un nospa si acum e mai ok cat de cat, dar daca tot era de la acel usturoi nu inteleg de ce nu m-a luat aseara durerea si m-a luat in dimineata asta, fix cand dormeam

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Ca ai reactionat mai tarziu. Poti lua si un controloc, o sa te ajute

| Zorn a răspuns:

Nu se mananca seara usturoi decat daca ai un stomac de fier. Nu se digera chiar pe moment si iti poate ingreuna digestia.