| ClaudiuDumitrescu a întrebat:

Salut,astazi am fost la fotbal si am cazut pe mana, iar din cauza cazaturii mi s-a format un fel de julitura dar este sub piele. S-a format o pata rosie, ca si cum s-au spart vasele de sange, dar nu ma doare este doar o pata rosie de sange sub piele. Daca stie cineva ce inseamna si vrea sa ma ajute dau funda. Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Porcusorul a răspuns:

E o echimoza. Va disparea in cateva saptamani.

1 răspuns: