| paul55 a întrebat:

Astazi cand m-am trezit, nu imi puteam misca bratul stang. Degetele mi le puteam misca foarte bine, si incheietura la fel. Dar, nu puteam sa ridic bratul, in rest era normal. L-am miscat cu bratul drept (l-am ridicat de cateva ori) si nu mai am nici o problema. Oare sa fie ca am dormit pe bratul drept sau este de la altceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Ai dormit pe braț și ți-au amorțit nervii.
Își va reveni, nu e boală.
Eventual poți să-l masezi.

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Ti-ai raspuns singurel la intrebare...
Asa a patit si fiul meu, numai ca el a dormit cu mana sub cap, dimineata tipa cat il tinea gura.laughing
O zi bunahappy

| OnuOnulică a răspuns:

Cu siguranță e din cauză că ai dormit pe braț.