| SufferBoy a întrebat:

Astăzi, în timp ce jucam fotbal, un prieten m-a lovit din greseala cu piciorul la testiculul stâng, pe moment m-a durut abdomenul si testiculul stâng, dar dupa aprox o ora nu m-a durut nimic. Testiculul nu este umflat. Oare am pățit ceva de care trebuie să mă îngrijorez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| alex495 a răspuns:

Nu, stai linistit, ai scapat usor, in cel mai rau caz te doare o saptamana 2, dar iti trece. Si ai grija data viitoare, a dat incet, daca te lovea mai tare ti am zis, durerea aia de aprox o ora se poate duce pana la 2 saptamani

| Duminica_Alex_1993 a răspuns:

Stai liniștit!
Eu joc Rugby și am pățit și eu, nu ai de ce să îți faci griji!