| anonim_4396 a întrebat:

Salutare...am aflat acum 2 zile ca testiculul stang este mai mare(sau umflat) ca cel drept, nu cred ca este Varicocel pentru ca venele celor 2 testicule sunt la fel. Testiculul stang atarna putin mai jos si este mai mare putin ca cel drept. Tin sa precizez ca un prieten joi-vineri mi-a dat cu palma in testiculul stang(fiind faza cu azi e joi se da la...stiti si voi) pe moment m-a durut dar apoi a trecut, dupa 2 zile ma pun fac un dus si vad.hopa ce o fi. Mi-e frica enorm tare de operatii(mai bine mor decat sa ma operez dupa cate am citit pe internet cu anestezie in coloana, generala etc). Am 16 ani.

Bafta multa.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Omule...e normal sa ai un coi mai mare ca altul...

| noi3 a răspuns:

ăl mai mic trebuie să moară...

si ma intreb, de ce pumnul tau nu s-a oprit in maxilarul aluia care te-a lovit la **** intentionat?

| Slayzor a răspuns:

Daca e cu putin mai mare atunci n-are nimic, nu au cum sa fie egale, si daca atarna mai jos inseamna k e putin mai expus la caldura decat celalalt ceea ce nu e grav deloc, dar totusi... daca e cu mult mai mare si se vede ciudat ar trebui sa intrebi doctori

| SnUk a răspuns:

@noi3 la ce te-ai referit atunci cand ai zis "al mai mic trebuie sa moara.". Si nu am actionat cu un pumnl in maxilarul lui pentru ca nu sunt un animal sa dau in alte animale...

| noi3 a răspuns (pentru SnUk):

N-are treaba cu animalele.
dar unul care-ti ofera o lovitura in oua e suficient de tampit incat sa nu inteleaga cu vorba buna.

legat de ala micu... glumeam. dar daca te doare, da-i o tura la medic.

| SnUk a răspuns:

Nu mai este nevoie, am luat legatura lu taicamiu(de la barbat la barbat) si i-am explicat bla bla...cum ati zis si voi toata lumea are un coi mai mare si unul mai mic si se lasa in jos.Mersi tuturor