| Sorinx a întrebat:

Astazi un coleg m-a lovit la testicul cu piciorul,din joaca,dar am tare sad. M-a durut de imi vinea sa vomit,am sarit pe calcaie si am stat jos, dupa cateva minute 10-15 durerea s-a mai calmat.Si am jucat fotbal si cand alergam nu ma mai durea,decat unpic(mentionez ca la acel testicul am un fel de chist,am facut radiografii.,etc si n-am nimic) Si acum ma cam doare dar nu s-a umflat si nu e rosu, dar simt o mica durere. Sper ca nu e nimic grav! happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Cel mai probabil, nu este nimic grav. Ar trebui sa iti treaca in scurt timp.

| potatodespotatonr12345 a răspuns:

Nuti face griji si eu am avut toto aceeasi problema dar trece.
Mentionez daca te lovesti mai tare trece mai greu dar trece cam in 24 ore maxim daca te-ai lovit tare.
Stai fara griji.