| Badarau_Andrei_1985 a întrebat:

Salut, azi am avut un meci de fotbal, am jucat 30 minute dar nu imi audc aminte ce am facut si nu ma puteam controla, e din cauza ca nu prea am dormit toata noaptea sau am o problema? Sunt foarte speriat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Cred că este din pricina nopților nedormite.
Pentru ca să fim sănătoși trebuie să depunem eforturi. Și unul dintre acestea trebuie să fie obiceiul de a ne culca devreme.

2 răspunsuri:
| Mihai8767 a răspuns:

Ai fost lovit la cap de vreo minge sau adversar?

| Badarau_Andrei_1985 explică (pentru Mihai8767):

Da am fost lovit si de o minge