| ojica99 a întrebat:

Azi m-am luat la bătaie și am primit un singur pumn in incisiv ăla din dreapta. Am doar buza umflata și m-a durut pe moment dar acum nu ma mai doare chiar așa tare. Mă doare când încerc sa îl împing in spate. E de rău? Mu mi-a curs sânge sau ce a doar durere.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| vocea a răspuns:

Nu cred ca e grav, asteapta cateva zile sa vezi cum te simti daca nu iti trece mergi la medic.