| Anonimus772 a întrebat:

Salut, azi mi-am dat o gaura in ureche si tin sa mentionez ca am dat gaura cu o branula, am dezinfectat branula cat si urechea.
Am pus un cercel suflat cu argint si vreau mai multe pareri despre cum ar trebui sa il intretin sau sa nu se infecteze si mai multe chestii.
Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"mi-am dat o gaura in ureche... vreau mai multe pareri"

părerea mea e că n-ai ce face. Cum de n-ai folosit un cui?