| ToxicTeddFTW a întrebat:

Ieri mi-am dat a doua gaură în ureche...Nu mi-am dat cu ac ci cu cercel (nu era dezinfectat, l-am dezinfectat după)

Acum mă doare urechea, m-am frecat şi cu aulin că din câte ştiu calmează durerea, şi nimic
Credeţi că s-a infectat? ...Nu mi-am pus cercel de aur sau argint. e din tinichea...
Ce pot face să nu mă mai doară?

Fundă!

2 răspunsuri:
| rechinosu a răspuns:

Pune pentru un timp cercel din aur si o sa-ti treaca.

| florin630 a răspuns:

Fate cu apa oxigenata! si dupa du-te la un doctor si tare ideaea cu cercelu si cu tinichea bine ca nu ai pus din fier vechi si ruginittrolling on the floor))))))))))