| UnBajat a întrebat:

Salut, buzele mele au un gust nașpa sa zic asa dar nu am nici cea mai mica idee, ma puteti ajuta in privinta asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AllexC a răspuns:

Nu este de la buze, ci de la saliva. Merci la farmacie si exista un tratament pentru asta. Nu stiu exact cum se numeste, dar poti intreba acolo.

| UnBajat explică (pentru AllexC):

Sa stii ca prin octombrie am avut o problema cu saliva si aveam prea putina dar nu am luat pastile sau ceva, recent s-a intamplat la fel doar ca era mai ok, de atunci am un gust nasol dimineata si pe buze cat si in gura.

1 răspuns: