| FriendsShow a întrebat:

Salut. Cainele care a avut cateva capuse in urma cu o saptamana, insa a fost deparazitat intern si extern acum cateva zile, iar astazi din pacate a muscat o persoana prezinta un pericol real pentru victima?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

Bună! Persoana respectivă primește un vaccin și e ca nouă! Să meargă rapid la medic și totul e OK! Numai bine!