| anonim_4396 a întrebat:

Cand iti dai ochii peste cap (sa se vada numai partea alba) exista vreun pericol in ceea ce inseamna,, sanatatea ochilor"?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| FlowerRoseRose a răspuns:

Nu e nici o problema, doar nu iti mai forta ochii atat de mult. Iti slabesti muschii din jurul ochiului si risti sa faci strabism. Sper ca te-am ajutatwinking

1 răspuns:
| petitconseil a răspuns:

Si cand iti dai o unghie peste cap, sau un deget, ai o senzație aiurea, tu ce crezi? toate trebuie sa fie la locul lor asa cum le-a lasat natura, de ce sa le chinuim?