| Polonicxd a întrebat:

Salut, care este prețul unei consultații la un medic nutriționist?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Annamaria21 a răspuns:

Este gratis cu trimitere de la medicul de familie, prețul variază de la un medic la altul dar nu cred că este mai mult de 50 lei consultația

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la medic in cabinnet si intreaba, fiecare are tariful lui, dar decat sa te duci la medic mai bine pui intrebari pe TPU, nu? comoditatea asta e "boala" românului, lenea, de ce sa te duci sa intrebi, e mai bine sa intrebi aiici si crezi ca stie cineva mai bine decat medicul sau asistenta lui ce preturi are? Tot de la medic o sa aflii, ca fiecare cabinet are pretul lui sau?

| Pandarzv a răspuns:

In jur de 100-150 lei la un nutritionist bun