| Sophie88 a întrebat:

Salut, care-i diferenta intre apa de gura Corsodyl si Parodontax? De 3 sapt am facut un Monroe piercing, mi s-a recomandat Corsodyl, dar mi s-a gatat. Am acasa apa de gura Parodontax, oare pot s-o folosesc pentru asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Dannnyyy99 a răspuns:

Nu stiu daca e necesar sa incerci cu parodontax, asculta ce ti-a spus medicul