| d3nys5678 a întrebat:

Salut.Cate calorii ard daca: 1) Joc o ora fotbal 2) joc o ora handbal 3)alerg 30 min 4)daca sar coarda timp de 30 min 5) daca fac abdomene, flotari, genoflexiuni. Cine imi poate spune si alt mod prin care pot slabi si cate calorii ard facand acel lucru. CLAR FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| andreidraga a răspuns:

Pe langa dependenta de masa ta :
1) si 2) Depinde daca alergi ca Banel Nicolita sau ca Adrian Cristea. happy
3) Depinde cu ce viteza alergi
4) Este cea mai eficienta metoda din tot ce ai prezentat! Cele 30 minute fac mai mult decat 1)+2) la un loc.

Nu iti recomand alte metode fiindca 4-le este foarte eficient.