| anonim_4396 a întrebat:

happy Daca alerg in fiecare zi un km, fac 75 de abdomene, 35 de genoflexiuni si 10 flotari, timp de 2 saptamani, cam cate kg slabesc? big grin Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Mihaitza009 a răspuns:

Pai daca faci asta timp de vreo luna poti slabi cam 1-2kg maxim

| PisicaDragutza3 a răspuns:

Buna Miau! Trebuie sa ai si dieta e foarte important!
Pai cu dieta si toate astea in vreo 2 saptamani 1 Kilogram sau (Maxim) 2 Kilograme. Fundmiau?batting eyelashes

| SlipknotPaul a răspuns:

Aprox 2-3kg daca tii si ceva diete(ma refer fara multe dulciuri si grasimi)

| Edy_Eduardo_1990 a răspuns:

Daca tii si o dieta echilibrata si corecta 2-3kg pe sapt. adica daca ai face fotbal 3 pe sapt.

| ZedMZK a răspuns:

Ai uitat sa precizezi ce era mai important: CE mananci. (CE nu cat)
In orice caz, parerea mea e ca aprox. 1 kg. desi cam 99% din greutate o pierzi din alergare, restul sunt pentru dezvoltarea muschilor.