| Hamsterica1234 a întrebat:

Salut, cateodata cand stau cu cineva de vorba incerc sa spun un cuvant si nu pot cateodata mi se intampla asta, sau chiar cu mai multi oameni, dar cand incerc sa spun acel cuvant ma balbai ma puteti ajuta de ce mi se intampla asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| codpenal2018 a răspuns:

Ești timid/ă, și te gândești la prea multe lucruri o dată, încearcă să fi atent la ceia ce faci și ce zici, și vei vedea că se rezolvă, baftă! (fundă?winking )

3 răspunsuri:
| OlarBogdan1999 a răspuns:

Asa sunt și eu, nu înțeleg de ce 3 asa, probabil suntem timizi sau ne simțim inferiori

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru OlarBogdan1999):

"inferiori"? poate perfectionisti si va temeti sa nu gresiti!?

| OlarBogdan1999 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Pff, cam da