| nfstherun a întrebat:

Caut si eu un doctor ortoped bun din buzau deoarece am cifoza si scolioza! Care sunteti din zona sau stiti un medic va rog sa-l postati! Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Azµre a răspuns:

Cel mai bun medic ai să-ș găsești la București...Dai o fugă cu părinșii la spitalul Bagdasar - Arseni din capitală și îl căutați pe Florian Bica, șeful secției traumatologie a spitalului. Programul său este de luni până dumninică de la 09-12