| Florentina9210 a întrebat:

Care e cel mai bun medic ortoped din Buzau? am nevoie sa imi dea o semnatura si mi s-a spus ca am nevoie de un medic ortoped sef

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Peridava a răspuns:

Doar pentru o semnatura ai nevoie de cel mai bun medic? Poat ti s-a spus ca trebuie sa fie de la seful sectiei ortopedie. care este DR. VULPE GEORGE http://www.spitalulbuzau.ro/sectia.php?id_sectie=8

| Florentina9210 explică (pentru Peridava):

Ok Multumesc mult. Asta era.

| Peridava a răspuns (pentru Florentina9210):

Ma bucur ca te-am ajutat.