| bogdan19946 a întrebat:

Caut si eu un medicament, MOLDAMIN. Nu stiu unde sa il gasesc. Cine ma poate ajuta sa il gasesc sa il cumpar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu se mai fabrica de ani de zile.

| alinadianaaa a răspuns:

Se gaseste in farmaciile din Chisinau, la noi nu se prea mai gaseste.

| Gentlemans a răspuns:

La farmacie, era special pentru infectiile din sange cum ar fi scarlatina etc

| marcelyny a răspuns:

Nu se mai fabrica de mult timp.

| bogdan19946 explică:

Un site ceva?