| anonimulsunteu a întrebat:

Salut! Ce as putea face daca miros urat chiar daca fac dus si ma dau cu deodorant? Chiar nu stiu ce sa fac, ar putea sa fie o problema de sanatate? Adica mereu imi reproseaza cineva asta. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imbraca numai haine din bumbac 100% (cotton 100%), fiindca cele sintetice sunt cele care produc mirosul urat, fiindca se incing si prolifereaza producerea de bacterii care miros urat.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, de sănătate. Este legat de ceea ce mănânci.

Răspuns utilizator avertizat