| GeorgeCornel3444 a întrebat:

Acum opt luni am inceput sa miros foarte tare a transpiratie.Acest lucru l-am aflat de la colegii mei care imi ziceau sa imi fac baie ca put chiar daca eu imi faceam baie zilnic si ma dadeam cu diferite deodorante si parfumuri nu m-au ajutat cu nimic si mirosul de parfum |deodorant capata un miros foarte urat chiar daca ma spalasem inainte sa-l aplic.Am fost la endocrin. si mi-a zis sa imi dau la subrat cu pudra mentolata dupa ce imi fac dus seara iar dimineata sa ma dau cu deodorant ca Antonio Banderas sau David Bachman insa nu m-au ajutat cu nimic.Mi-am taiat chiar si parul.Colegii iar imi reproseaza ca put chiar daca ma spal zilnic si folosesc deodorant.Ce imi recomandati sa fac am nevoie pareri!

Răspuns Apreciat de Editori
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste doar haine din bumbac, incearca deodorantul stick de la Rexona :
https://s5emagst.akamaized.net/......0_tljq.jpg
Daca nu vezi o imbunatatire iti recomand Perspirex, il gasesti in farmacie. Se utilizeaza o data la 3 zile ( doar seara ) si transpiratia nu mai miroase. Este foarte eficient, dar destul de scump.
https://comenzi.farmaciatei.ro/......-p10051765

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In primul rand spala-te de minim doua ori pe zi. De asemenea, schimba-ti toate hainele zilnic. Ai grija sa ai numai haine de bumbac. Foloseste un deodorant stick de tip Mennnen speed stick, cu deodorantele menstionate de tine aproape oricine ar puti.