| David_9315 a întrebat:

Salut, ce imi recomandati pentru o solidificare a masei musculare, nu vreau pachete de muschi dar vreau sa imi cresc masa musculara inca pe atat.Am 1.85 si 65 kg, nu am pic de grasime.Am gasit la un moment dat niste tehnici militare.
P. S. 1 O alta recomandare in afara de sala
2 Daca ma duc la sala si nu iau proteine sau cine stie ce prafuri si imi fac masa musculara, daca ma las de sala se va retrage masa musculara daca e facuta fara aminoacizi si alte prosti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| superman a răspuns:

Intra aici http://atletismpecalededisparitie.webs.com/ sper sa te descurci

2 răspunsuri:
| superman a răspuns:

Pare gay laughing

| David_9315 explică:

Multumesc mult, chiar mi'ai fost de mare ajutor.
Stiu ca suna cam gay dar dau funditalaughing