| maniacutz2003 a întrebat:

Salut, ce părere aveți de pastilele care ajuta la slăbit? Merita? As vrea sa știu in principal părerea cuiva ce a încercat. No hate.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| greyyhatt111 a răspuns:

Lipox sunt bune, dar ai mare grija cu ele au 101 mg cafeina/pastila daca esti inca copil sau ai probleme cu inima, nu lua. Mai bine bei cate 2 cani de ceai verde daca vrei arzator natural

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Degeaba iei pastile daca nu-ti modifici alimentatia.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu merita!
Ajuta pe moment, dar la putina vreme dupa ce le lasi, iei in greutate dublu fata d ecat ai pierdut.
toate au efect doar cat timp sunt luate, dupa aceea apare pofta de mancare si asimilezi mai mult.
Daca vrei sa slabesti sanatos, atunci schimba-ti stilul de viata si mancare, eliminand orice produs care te ingrasa: painea, cerealale, cartofii, dulciurile, sucurile

| cristimihailov a răspuns:

Salut,

Nu merita.
Tot dieta e mai buna.

Pastilele alea ori te fac sa te caci mult, ori interfereaza cu apa, ori afecteaza apetitul, nu merita.

In plus, trebuie sa intelegi ca daca vrei o alta greutate va trebui sa schimbi dieta. Si eventual fine tuning cu sportul

| Iote a răspuns:

Nu merita!
O colega a incercat. Si parca e mai mare.

| Invictusman a răspuns:

Doar deficitul caloric ajuta și sport făcut regulat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Distrug ficatul.
Si iti calca in picioare metabolismul si incet incet toate organele si functiile vitale, pana o sa te duci la toti endocrinologii posibili si o sa te rogi sa mai poti fii reparată.

Asa ca te rog slabeste sanatos. Ai sa vezi beneficiile pe termen lung, dar si scurt.