| andreimonache a întrebat:

Salut, ce parere aveti despre benzile de albire Crest? sunt eficiente?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu.

| Hyperion7 a răspuns:

Nup

| carevaescu a răspuns:

Aproape toată industria de albire a dinților este la cacealma

| Sekim a răspuns:

Contrar a ceea ce au spus ceilalti utilizatori, raspunsul este da, sunt eficiente. Cat de eficiente? Depinde in ce stadiu esti tu in momentul actual. Cunosc multi oameni care folosesc asa ceva si rezultatele sunt destul de bune. Acum, poti sa folosesti aceste benzi de albire, dar atata timp cat nu te speli pe dinti si nu ai grija de dintii tai ( dieta, ingrijire, fumat etc ), nu o sa te bucuri prea mult de rezultate sau poate chiar nu o sa ai rezultate deloc. Daca vrei sa ai grija de dintii tai trebuie sa incepi sa te documentezi bine si sa iti formezi o rutina. Spor