| anonim_4396 a întrebat:

A folosit cineva benzile de albire pentru dinti de la Crest? Daca da, spuneti-mi si mie daca intr-adevar functioneaza sau nu.

Răspuns Câştigător
| ottotony a răspuns:

Nu le-am folosit si nici nu-s experta, dar stiu ca decat sa folosesti benzi de albire care iti strica foarte tare smaltul, mai bine mergi la un stomatolog care iti face el albire sau iti da acasa gutiere de albire pe care le pui noaptea in gura.
Un stomatolog stie cu adevarat daca ai voie albire si ce culoare ti-ar trebui, asa ca mai bine e sa ceri sfatul unui dentist.