| BuGsstormbunny a întrebat:

Salut. Ce pot fi acestea de pe mana? Le-am văzut intr-o dimineata, nu dor, nu mananca.
Poza: https://ibb.co/3M0XKMw

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Poate fi cum bine a zis cineva mai sus urticarie, datorata unei alergii.
Dar TPU nu e pentru tratament sau diagnostic, asa ca cel mai indicat este sa consulti medicul.

| BuGsstormbunny explică (pentru sierra1):

La transmiterea sifilisului, nu ma încadrez la nici-o modalitate. Poate e ceva iritație

| sierra1 a răspuns (pentru BuGsstormbunny):

Mai știi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scratchy urticaria.