| Zimm a întrebat:

Ce sanse mai am sa cresc in inaltime, sa depasesc 2 metri? thinking Acum am 15 ani si masor 1.97. Sunt jucator de handbal si inaltimea ma ajuta mult. Ce credeti, reusesc sa depasesc 2 metri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| deeadeea111 a răspuns:

Daca ai doar 15 ani pana la 18 inca vei creste deci da ai sansa sa depasesti 2 metri

| lera1 a răspuns:

Daca vei minca mai multe fructe si legume si vei bea suc natural facut de tine vei depasi cu usurinta inaltimea de 2 metri