| Hugef a întrebat:

Credeti ca am sanse sa depasesc 2 metri in inaltime? Acum am 14 ani si masor 1.96 descaltat. Joc handbal si as vrea sa am peste 2 metri, credeti ca o sa reusesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inca mai cresti pana pe la 18-20 de ani, asa ca s-ar putea chiar sa depasesti 2 m.

| reihiuke a răspuns:

Troll. Daca nu-mi dai poza, nu te cred laughing

| reihiuke a răspuns:

E troll fratilor! Uitati-va la restul intrebarilor postate straight face In una zicea ca-i mic si ca are 200 kg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Mai creşti până la 20 de ani, deci ai şanse.
Eşti un băiat înalt.
Te pup!

| Hevnoraak a răspuns:

Da,o să depășești dar nu cu mult.

| buffa a răspuns:

Salut. c-am la virsta de14 nu cred ca e bine sa ai 2M. eu acus am 18 si am 1.84M... dar inca tu nu esti dezvoltat complet, si inca vei creste stai fara grji!

| Spaz472 a răspuns:

Da, daca ai 14 ani cu siguranta pentru ca inca nu te-ai dezvoltat complet.

| DaRaspund a răspuns:

DA.Sigur o sa mai cresti!

| beautifulpeople a răspuns:

La 18 ani vei fi dezvoltat complet.Deci da.

| Numai98356 a răspuns:

Daa, ca tu te dezovlti pana la 18 ani,

| pepeghiaramortzi a răspuns:

Tu cati ani ai pana la urma? ca la intrebarile anterioare ziceai ca ai 16 ani.
cat ai pana la urma?

| xxxulescu a răspuns:

Lol baiatul asta a reusit sa ma faca sa rad, cititi celelalte intrebari postate de Hugef... pai hotaraste-te mai baiatule esti gras sau esti slab? iti place sa fii gras nu-ti ascunzi burta dar ai vrea sa slabesti sa pui masa musculara, ai 14, 15 sau 16 ani?
La 14 masori 1, 96 iar la 16 ani masori 1, 80 hahahaha