| kellymcgarry a întrebat:

Cei care consumati energizante de la Hell pana la RedBull, cum imi recomandati sa le consum? Am 14 ani, n-am probleme de sanatate si compensez prin foarte mult efort zilnic.De o saptamana m-am apucat de RedBull si simt diferenta si in timpul activitatii si in oglinda, deci ma las cat mai pot sau o tin tot asa in continuare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La ce spanac ai nevoie de energizant mai ales la 14 ani?

Sau poate vrei ca " n-am probleme de sanatate" sa se schimbe?

| blAster85 a răspuns:

Eu nu consum, dar iti spun sa nu consumi, o faci sa fii cool sau doar asa? Eu prefer o cafea bunahappydecat naspeturile ale, decizia e a ta.

| PogChamp a răspuns:

Nici macar n-ar trebui sa-l bei. Ai 14 ani, la ce boscheti iti trebuie energizant, ala il bei cand ai un termen limita de atins si trebuie sa stai treaz noaptea.