| anonim_4396 a întrebat:

Salut cine ma poate ajuta m-am dat cu numeroase creme de fata si tare naspa cu impuritati, as vrea sa fie alba ca inainte sa ma dau cu creme. ce sa folosesc ca nu mai stiu momentan am o crema seba med si spirulin dar nu sunt asa de bune

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MindExplode a răspuns:

Ai putea incerca Nivea sau Dove