| xCrazyWolf a întrebat:

Cine stie cat costa Vitamax si la ce farmacie pot gasi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

E in jur de 35 de lei 15 capsule, le gasesti pe la orice farmacie dar sa ai grija ca-s cam tari, mie mi-au facut rau la stomac si nu am mai luat toata doza. exista si un pachet promotional, 1+1 gratis, asta e cam 42 de lei 30 de capsule, e mai avantajos asa daca-ti trebuie mai multe.

| xCrazyWolf explică (pentru mixxjim):

Pai am 13 anibig grin mi-ar trebui vitamine si minerale, doarece nu prea agreez fructele...big grin Sa iau oare?

| mixxjim a răspuns (pentru xCrazyWolf):

As zice ca esti cam mic pentru Vitamax, intreaba medicul inainte de a lua, chiar daca sunt vitamine nu e bine sa le iei ca pe bomboane. mai bine mananca si tu cate un fruct ca n-o sa mori tongue

| xCrazyWolf explică (pentru mixxjim):

Mananc, 1 mar si 1 banana cam zilnic. degeaba, contin foarte putine vitamine, am un prieten care face culturism, de 2 ani de cand i-a vitamine a zis ca nu s-a mai racit, nici macar nas infundathappy De multicentrum senior ai auzit? O fi bun?

| mixxjim a răspuns (pentru xCrazyWolf):

Asta cu senior e pentru mosi, asta inseamna senior laughing intreaba la farmacie macar de ceva potrivit pentru varsta ta, dar era mai bine la medic, alea la farmacie recomanda intotdeauna ce-i mai scump

| xCrazyWolf explică (pentru mixxjim):

Medicul de familie e in concediu. nah... Maine ma duc ca sunt racit. Vitaminele ajuta si impotriva racelii si nah. pentru sistemul imunitar. Stiam ca multricentrum senior se ia de la 13 ani in suslaughing Inafara de vitamax si multicentrum ce produs mi-ai recomanda?big grin

| razvan1717 a răspuns:

39 de lei ii la catenawinking

| xCrazyWolf explică (pentru razvan1717):

Aha, si pentru ce varste e? Nu stii cumva?

| razvan1717 a răspuns (pentru xCrazyWolf):

Cred ca se poate lua la orice varsta, dar mai bine intrebi un medic sau un farmacist